Jums ir jautājumi? 27857672

Atbildes sniegsim I-V: no plkst.10-19., VI:no plkst. 10-17 . Citā laikā varat mums atstāt ziņu.

Sieviešu prezervatīvu lietošanas instrukcijas

Kā vīriešu, tā arī sieviešu prezervatīvi ir izmantojami tikai vienu reizi. Nelietojiet sieviešu un vīriešu prezervatīvu tajā pašā laikā, jo berzes rezultātā tie var sabojāties.

Uzmanīgi atveriet iepakojumu, neizmantojiet asus priekšmetus, nazi vai šķēres. Ārējais gredzens (augšā) nosedz apgabalu ap maksti, iekšējais gredzens (apakšā) uztur apvalku savā vietā akta laikā.

Turot apvalkalu pie noslēgtā gala satveriet iekšējo gredzenu un saspiediet to ar pirkstiem. Prezervatīvam jākļūst garam un šauram. 

Izvēlieties sev ērtu ievadīšanas pozīciju. Jūs varat pacelt kāju, tupēt vai apgulties.

Maigi ievietojiet prezervatīvu. Jums vajadzētu just, kā iekšējais gredzens paceļas uz augšu. Iebāziet pirkstu prezervatīvā un iestumjiet iekšējo gredzenu cik iespējams dziļāk. Ārējam gredzenam jāpaliek  ārpus maksts.

Prezervatīvs ir sagatavots lietošanai. Uzsākot dzimumaktu, maigi ievietojiet partnera dzimumlocekli,  pārliecinieties, ka tas nav palicis starp maksti un prezervatīvu.

Pēc akta maigi pagrieziet un pavelciet prezervatīvu. Pims izmešanas ietiniet to papīra salvetē. NEKĀDĀ GADĪJUMĀ nemetiet tualetē.