Jums ir jautājumi? 27857672

Atbildes sniegsim I-V: no plkst.10-19., VI:no plkst. 10-17 . Citā laikā varat mums atstāt ziņu.

Vīriešu prezervatīvu lietošanas instrukcijas

 

1.


Uzritini prezervatīvu uz piebrieduša dzimumlocekļa līdz tā pamatnei, pirms kontakta ar partneri, jo bieži vien sperma izplūst erekcijas sākumposmā.Un tas var kļūt par nevēlamas grūtniecības vai infekcijas cēloni.

2.


Pārbaudiet vai prezervatīva iepakojums nav bojāts.Uzmanīgi atveriet iepakojumu, pārliecinieties, ka neesat to sabojājuši ar nagiem vai rotaslietām.

3.


Turiet prezervatīva galviņu ar pirkstiem, pārliecinieties, ka prezervatīvs ir attiecīgajā uzvilkšanas stāvoklī. Tas palīdzēs izlaist gaisu, kas var izraisīt prezervatīva saplīšanu.

4.


Ar otru roku uzvelciet prezervatīvu pilnā dzimumlocekļa garumā, joprojām pieturot galviņu. Pārliecinieties, ka prezervatīvs dzimumakta laikā ir savā vietā. Ja dzimumakta laikā tas ir saplīsis vai noslīdējis, uzvelciet jaunu, lai turpinātu aktu.

5.Pēc ejakulācijas pārliecinieties vai prezervatīvs ir pienācīgi uzvilkts. Tikai tad, kad jūsu penis ir nolaidies  varat novilkt prezervatīvu. Pārliecinieties, ka novelkot prezervatīvu penis ir pietiekamā attālumā no maksts.

6.


Pēc lietošanas prezervatīvu izmetiet miskastē, pirms tam to satinot papīra salvetē. NEKĀDĀ GADĪJUMĀ nemetiet to tualetē.