Jums ir jautājumi? 27857672

Atbildes sniegsim I-V: no plkst.10-19., VI:no plkst. 10-17 . Citā laikā varat mums atstāt ziņu.

Kā izmērīt savu dzimumlocekli un izvēlēties prezervatīvu sev?

Kā pareizi izmērīt savu dzimumlocekli?

Izmērīt savu dzimumlocekli un izvēlēties vispiemērotāko prezervatīvu nav tik vienkārši, kā varētu likties pirmajā acu uzmetienā. Patiesībā, to var saukt pat par problemātisku, bet mēs apsolām, ka pēc iepazīšanās ar šo rakstu Jūs būsiet pārliecināti par sava dzimumlocekļa garumu un apjomu.Tātad, kā jau sapratāt, svarīgi ir ne tikai dzimumlocekļa garums, bet arī tā apjoms, vai citiem vārdiem sakot, biezums. Daudzas no aptaujātajām sievietēm norādīja, ka viņām ir svarīgāk ne dzimumlocekļa garums, bet gan biezums…

Vispirms runāsim par to, kā pareizi izmērīt dzimumlocekļa garumu.

Dzimumlocekļa garumu mēra pilnas erekcijas laikā. Kad penis ir pilnas erekcijas stāvoklī ar lineālu vai metramēru izmēram savu draudziņu. Lineāla galu pielieciet pie pašas dzimumlocekļa pamatnes. Vienkārši stipri atbalstiet to pret savu ķermeni un mēriet peni. Parasti dzimumlocekļa garums erekcijas laikā ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, tostarp dienas laika, vai cik stipra ir erekcija. Tātad, lai 100% būtu pārliecināti par sava dzimumlocekļa garumu Jums vajadzēs to izmērīt trīs reizes diennaktī:

  • Vienu reizi rītā
  • Vienu reizi pusdienlaikā
  • Un vienu reizi vakarā, naktī

izvēlēties prezervatīvu sev

Tad iegūtos rādījumus dali ar trīs.Šis iegūtais skaitlis visprecīzāk parādīs dzimumlocekļa garumu.  Mēs Jūsu ērtībai esam izstrādājuši prezervatīvu izmēru/garumu tabulu, kuru izmantojot varat atrast sev piemērotākā garuma prezervatīvus.

Taču tas vēl nav viss, izvēloties sev piemērotāko prezervatīvu svarīgāk par garumu ir prezervatīva platums. Kāda platuma prezervatīvs Jums ir nepieciešams, to vislabāk noteiks Jūsu dzimumlocekļa apjoms vai resnums. 

Tagad vissvarīgākā daļa, kā pareizi izmērīt dzimumlocekļa apjomu vai biezumu?

Izmērīt sava dzimumlocekļa apjomu ir nedaudz sarežģītāk nakā izmērīt garumu. Pirmkārt, tāpat kā mērot dzimumlocekļa garumu, tā arī biezumu, vajadzēs mērīt rītā, dienā un vakarā. Un katru reizi mērot jums vajadzēs izmērīt trīs dzimumlocekļa vietas – vajadzēs fiksēt trīs mērījumus katru reizi. Lai labi izmērītu dzimumlocekli Jums būs nepieciešams elastīgs metrs, lai varētu izmērīt dzimumlocekļa apkārtmēru. Jums vajadzēs izmērīt dzimumlocekli uzreiz zem galviņas, vidusdaļā un pie dzimumlocekļa pamatnes. Tad visus trīs mērījumus katru reizi saliek kopā  un dala ar trīs. (Atcerieties, ka vajag trīs reizes dienā veikt trīs mērījumus). Tad iegūtos dzimumlocekļa mērīšanas rezultātus rītā, dienā un vakarā – saliek kopā un visus trīs ciparus atkal dala ar trīs. Tātad, iegūtais mērījumu rezultāts ir Jūsu dzimumlocekļa apjoms, vai vienkāršāk saucot – Jūsu dzimumlocekļa resnums.

Kā izmērīt savu dzimumlocekli  Tāpat, zinot sava dzimumlocekļa apkārtmēru, var ļoti viegli aprēķināt dzimumlocekļa diametru. Vienkārši Jums vajag dalīt sava apjoma skaitli ar “3,14” . Iegūtais skaitlis būs vienāds ar Jūsu diametru.

 

Ko nozīmē iegūtais dzimumlocekļa apkārtmēra rezultāts?

  • dzimumlocekļa apjoms līdz 100mm, Jums piemēroti prezervatīvi līdz 47mm platumā.;
  • dzimumlocekļa apjoms 100 - 110mm, prezervatīvi no 49 līdz 52mm platumā;  
  • dzimumlocekļa apjoms  110 - 120mm, prezervatīvi no 53 līdz 57mm platumā;
  • dzimumlocekļa apjoms  120 - 130mm, prezervatīvi no 57 līdz 62mm platumā;
  • dzimumlocekļa apjoms  130 - 140mm, prezervatīvi no 62 līdz 67mm platumā;
  • dzimumlocekļa apjoms  140 - 160mm, prezervatīvi no 69mm platumā;       

Jūsu ērtībai esam izstrādājuši prezervatīvu izmēru tabulu, kurā Jūs atradīsiet dažādu zīmolu (Durex, LifeStyles, Pasante, EXS, Billy Boy, MySize u.c.) prezervatīvu platuma izmērus.  Zinot, kāds ir Jūsu dzimumlocekļa apkartmērs, viegli varēsiet izvēlēties sev piemērotākā platuma prezervatīvu, kas ir ļoti svarīgi, lai pārliecinātos, ka prezervatīvs nav par mazu – šauru un tas nenoslīdēs dzimumakta laikā.

Jūsu ziņkārībai sniedzam interesantu ilustrāciju, par dzimumlocekļu garumu statistiku visā Pasaulē. Diemžēl Latvija šajā kartē atsevišķi nav norādīta, bet var redzēt, ka Latvijas vīrieši nevar lepoties ar pašiem lielākajiem dzimumlocekļiem Pasaulē. Tomēr, kā jau esam minējuši, sen pierādīts, ka sievietēm ir svarīgāk ne garums, bet dzimumlocekļa apkārtmērs :)

Dati – 2009g. (Izmēri attēlā norādīti centimetros):

par dzimumlocekļu garumu statistiku visā Pasaulē.