Jums ir jautājumi? 27857672

Atbildes sniegsim I-V: no plkst.10-19., VI:no plkst. 10-17 . Citā laikā varat mums atstāt ziņu.

Mēs - Mūsu garantijas

Mūsu prezervatīvu veikals

Prezervativi.lv ir interneta veikals, kas ir domāts veiksmīgi augošam prezervatīvu un lubrikantu veikala Sargiai.lt Latvijas tirgum. Mūsu mērķis -  kļūt par vadošo vietu internetā, kur Latvijas pilsoņi ērti, konfidenciāli varētu iegādāties kvalitatīvākos, pasaules labāko veidu prezervatīvus un lubrikantus. Mēs cenšamies objektīvi informēt par kontracepcijas veidiem, un ar saviem pakalpojumiem veicināt veselīgāku dzīves veidu – prezervatīvu lietošanu. .

Par mums

Prezervativi.lv savu darbību uzsāka 01.01.2015. Šo dienu mēs uzskatām par Prezervativi.lv dzimšanas dienu. Pa šo īso laika periodu, smaga un sirsnīga darba rezultātā, esam ķluvuši par visstraujāk augošo elektronisko prezervatīvu veikalu Latvijā un arī kļuvuši par mazā tirgus līderiem.  Mūsu kolektīvs cenšas, lai Prezervativi.lv būtu uzticams, zemu cenu, kvalitatīvu preču, labāko prezervatīvu veikals. Mūsu mērķis ir kļūt par labāko pārdevēju mūsu klientiem. Mūsu vīzija ir kļūt par galveno prezervatīvu pārdevēju Baltijas valstīs.


Prezervatīvu pārdošana nebija nejaušība. Prezervativi.lv tika dibināta meklējot jomu, kur svarīga ir kvalitāte un uzticamība. Ilgu laiku  es jutu, ka  manā darba vidē kvalitātei un klientiem  nebija rādāma gandrīz nekāda uzmanība, galvenokārt darbs bija veicams naudas dēļ.  Es nolēmu mainīt darba raksturu un iesaistīties tādā darbā, kur  kvalitātes un uzmanības klientam nekad nevar būt par daudz. Tajā laikā Lietuvā vēl nebija  neviena uzticamāka prezervatīvu e.veikala. Es pats lietoju prezervatīvus un tos nepirku Lietuvas e.veikalos. Es vēlējos lietuviešiem palīdzēt izvairīties no pārmaksas par  kontracepciju, sniegt tiem kvalitatīvākus labākos pasaules  veidu prezervatīvus, aizsargāšanos ar prezervatīviem padarīt ērtāku - e.veikalā prezervatīvus var nopirkt konfidenciālāk, lielākos daudzumos, tikai  reizi, vai dažas reizes gadā, kā arī objektīvi informēt par kotracepcijas veidiem un ar saviem pakalpojumiem veicināt veselīgāku dzīves veidu – prezervatīvu izmantošanu. Piemēram , prezervatīvus pērkot e.veikalā, izsargāšanās ir daudz lētāka, nekā lietojot kotracepcijas tabletes un bieži vien tās ir kaitīgas veselībai. 

Sargiai.lt un Prezervativi.lv dibinātājs
Aidas Papreckis

Mūsu garantijas

Vienmēr zemas cenas

Preces ievedam lielos daudzumos, tieši no ražotājiem vai lielākajiem pasaules piegādātājiem, kas atrodas Vācijā, Lielbritānijā, Itālijā. Tāpēc, mēs varam piedāvāt sevišķi zemas cenas. Mūsu cenas ir zemākās Latvijā.

Tikai sertificētas preces

Pārdodam tikai oriģinālus, sertificētus prezervatīvus un lubrikantus. Tos ievedam tikai no uzticamiem oficiāliem pārstāvjiem. Visas mūsu pārdodamās preces ir oriģinālas, sertificētas un marķētas ar CE marķējumu, kas apliecina atbilstību Eiropas Savienības medicīnas ierīču drošības prasībām. .

100% Konfidencialitāte un Drošība

Garantējam pilnīgu konfidencialitāti un drošību:

  • Preces tiek sūtītas izturīgā, necaurredzamā iepakojumā un to izskats nekādi neatšķiras no cietiem sūtījumiem. Nekur nav minēts sūtījuma saturs, sūtītājs ir UAB "Nauja Era". Nevienam, pat kurjeriem un pasta darbiniekiem nav zināms, kas atrodas iepakojumā.     
  • Tiem, kas vēlas pasūtījumu saņemt pastā, mēs preces nosūtām "uz pieprasījuma". Tādā gadījumā jums uz mājām netiks piegādāts ne tikai pasūtījums, bet arī jūs nesaņemsiet nekādu paziņojumu par sūtījumu. Pasūtījumu varēsiet saņemt pēc 1-3 darba dienām, ierodoties savā pasta nodaļā. Uz e.pastu nosūtām  jūsu pasūtījuma sekošanas saiti, tādēļ jūs viemēr varat zināt, vai pasūtījums jau ir ieradies Jūsu pastā. 
  • Jūsu ērtībai un drošībai, jūs varat maksāt skaidrā naudā preces piegādes laikā, vienkārši izvēlieties piegādi ar kurjeru un samaksājiet pie savas mājas durvīm.
  • Datu drošība tiek nodrošināta ar vismodernākajām interneta tehnoloģijām. Tavs e-pasts un visi citi dati tiek izmantoti tikai lai netraucēti varētu veikt preču piegādi, tos nekad nevienam  neatklājam un neizmantojam citiem mērķiem.      

Bezmaksas piegāde

Sūtījumus virs 19.99 eiro bezmaksas, kā prioritāru sūtījumu, līdz mājas durvīm (ja tikai jūs nevēlaties sūtījumu saņemt pastā), uz jebkuru Latvijas vietu piegādāsim 1-3 darba dienu laikā. Sūtījumus līdz 19.99 eiro piegādāsim uz jebkuru Omnivas pakomātu pa 1,69€ (šobrīd piegādes akcija) vai DPD paku bodes punktu 1-3 darba dienu laikā. Pasūtījumus piegādājam uz jebkuru vietu visā pasaulē.