Jums ir jautājumi? 27857672

Atbildes sniegsim I-V: no plkst.10-19., VI:no plkst. 10-17 . Citā laikā varat mums atstāt ziņu.

SKYN "THE BIGGEST" prezervatīvu komplekts

SKYN THE BIGGEST prezervatīvu komplekts

Rekomendē: 18

Rekomendēt

"THE BIGGEST" SKYN prezervatīvu komplekts - par īpašu cenu. 53 gab. labākie SKYN prezervatīvi bez lateksa par īpašu cenu. Izmēģiniet visus SKYN prezervatīvus un izvēlieties sev labāko!  Komplektā ietilpst (ja kāda no precēm nav pieejama, tā tiks nomainīta ar citu):

53 prezervatīvi:
19 x Lifestyles SKYN Original - plāni, bez lateksa, mīksti. Vieni no plānākiem un jutīgākiem prezervatīviem visā pasaulē - tikai ap 0,035 mm biezi, bez lateksa. Ar augstu jutības pakāpi.
12 x LifeStyles SKYN Extra Lubricated - Šie prezervatīvi ir ar papildu lubrikantu, lai padarītu seksu vēl baudāmāku. Izgatavoti no Poliizoprēna, ko vēl sauc par Sensoprēnu. Dēļ plānuma un īpašā materiāla, to lietojot šķiet, ka prezervatīvs nav uzvilkts.
3 x Lifestyles SKYN Coctail - Pirmais garšu kokteilis bez lateksa! Pieejami Pina Colada, Cherry Sunrise ir Passion Daiquiri aromāti. Tikai ap 0,035 mm biezi.
9 x LifeStyles SKYN Intense Feel - Šie prezervatīvi ar speciāli izvirzītiem punktiņiem un tāpat kā citi SKYN sērijas prezervatīvi ir tikai ap 0,035 mm biezi un bez lateksa.
3 x LifeStyles SKYN Elite - 20% plānāks nekā SKYN Original, vieni no plānākiem prezervatīviem visā pasaulē - tikai ap 0,028 mm biezi, bez lateksa. Ar ļoti augstu jutības pakāpi.
3 x LifeStyles SKYN COOL - Jauns. Dzesēšana, papildu stimulanti
4 x LifeStyles SKYN HOT  - Jauns. Sasilšana, papildu stimulācija
 

 
30,99 € 35,99 €

Ir noliktavā

Jūs zināt kaut kur lētāk? Ziņojiet!

 
Piegādes termiņi:
  • 1-2 d.d. - saņemot Omniva pašapkalpošanās terminālos.
  • 1-2 d.d. - saņemot DPD PAKU BODE punktos.
  • 1-2 d.d. - piegādājot ar kurjeru, visā Latvijā.
  • 1-3 d.d. - piegādājot uz mājām pilsētā, 1-4 d.d. - citur.
  • 1-3 d.d. - saņemot pastā pilsētā, 1-4 d.d. - citur.