У Вас есть вопросы? 27857672

Oтветим на них с I-V: 10-19 час., VI: 10-17 час. В другое время оставить сообщение.

Visbiežākie prezervatīvu plīšanas cēloņi

Saplīsis prezervatīvs var nopietni pārbiedēt. Lai to novērstu, mēs vēlamies iepazīstināt Jūs ar visbiežākajiem plīšanas cēloņierm. Jāatzīst, ka galvenais šīs problēmas iemesls ir ne prezervatīvs, bet gan neatbilstoša izmantošana, tāpēc mēs iesakām neveikt šādas kļūdas:

Lubrikanta neizmantošana. Izmantojot prezervatīvu ļoti bieži pietrūkst mitrums un slidenums. Daži pilieni augstas kvalitātes lubrikanta mitrina un palielina ne tikai baudu, bet arī prezervatīva uzticamību. Tomēr vajadzētu izvairīties uz eļļas bāzes izgatavotiem lubrikantiem un krēmiem,jo tie var bojāt prezervatīvus, kas izgatavoti no lateksa. Visi mūsu veikalā pārdodamie lubrikanti ir izgatavoti uz ūdens vai silikona bāzes, tāpēc lieliski piemēroti lietošanai ar prezervatīviem.

Prezervatīva glabāšana kabatā vai naudas makā. Prezervatīvu uzglabājot kabatā vai naudas makā starp to un citām virsmām var rasties berze, kas bojā iepakojumu un pašu prezervatīvu. Nav ieteicams prezervatīvus uzglabāt siltās, mitrās vietās un vietās kur uz prezervatīvu var iedarboties tiešie saules stari.

Nepareiza izmēra prezervatīva lietošana. Nepareizs prezervatīva izmērs ir viens no galvenajiem plīšanas iemesliem, tāpēc viņs saplīst vai noslīd. Pārāk mazs prezervatīvs var traucēt uzturēt erekciju un palielināt plīšanas varbūtību, bet savukārt no pārāk liela prezervatīva var noplūst sperma. Standarta prezervatīvu platums ir apmēram 54mm, bet garums 185mm, taču mēs lieliski saprotam, ka ikkatrs vīrietis ir individuāls, tāpēc savā veikalā piedāvājam plašu dažādu izmēru prezervatīvu izvēli. Pareizi izvēlēts prezervatīvs palielinās ne tikai jūtību, bet arī ērtumu un drošību.

Derīguma termiņa uz iepakojuma neievērošana. Derīguma termiņš uz iepakojuma obligāti ir jāievēro, tādeļ vienmēr pārbaudiet, kas ir rakstīts uz prezervatīva iepakojuma un nekad neizmantojiet novecojušus prezervatīvus.

Gaiss prezervatīvā. Dažreiz gadās, ka uzvelkot prezervatīvu galā paliek gaiss, tāpēc pirms prezervatīva uzvilkšanas nepieciešams ar pirkstiem saspiest galu. Jo ne spermas rezervuārā, ne starp ādu un prezervatīvu nevar būt gaiss – tas ir ļoti biežs prezervatīva plīšanas iemesls.

Anālajam seksam izmantojams parastais prezervatīvs. Anālajam seksam ir paredzēti speciāli prezervatīvi, izturīgāki un vairāk lubricēti. Mūsu veikalā varat iegādāties tieši anālajam seksam ieteicamus prezervatīvus. Tāpat neaizmirstiet izmantot pietiekamu daudzumu kvalitatīva lubrikanta.

Iepakojuma atvēršana ar zobiem. Atverot prezervatīvu iepakojumu ar zobiem varat bojāt prezervatīvu, tas varbūt izskatīsies erotiski, bet drošību tas nepalielinās. Tāpat nav ieteicams iepakojumu atvērt ar šķērēm vai citiem asiem priekšmetiem.To vajag izdarīt maigi, uzmanīgi un ieteicams gaismā. Atverot prezervatīva iepakojumu tumsā palielinās bojājuma risks.

 Divu prezervatīvu lietošana. Un ko gan cilvēki nesadomā drošības dēļ – dažreiz tiek uzskatīts, ka izmantojot divus prezervatīvus vienlaicīgi arī aizsardzība dubultojas. Faktiski viss ir otrādi, jo prezervatīvu virsmas beržas viena pret otru un prezervatīva plīšanas varbūtība palielinās.

Atkārtota prezervatīva lietošana. Atkārtoti uzvelkot prezervatīvu (piemēram, ja erekcija samazinājās nesasniedzot ejakulāciju) vai pārāk ilgstoša izmantošana (ja seksuālais kontakts notiek ilgāk par 30 minūtēm), prezervatīva uzticamības līmenis samazinās, un saplīšanas risks palielinās. Tāpēc ilgākam seksuālam konkatam, vai erekcijas samazināšanās gadījumā ir ieteicams nomainīt veco prezervatīvu pret jaunu.