У Вас есть вопросы? 27857672

Oтветим на них с I-V: 10-19 час., VI: 10-17 час. В другое время оставить сообщение.

Презервативы SKYN Набор

Презервативы SKYN Набор  

Рекомендует: 59

Рекомендовать:

Большой Набор разных SKYN презервативов  за особую цену.  Попробуйте все 16 SKYN презервативы и выбрать лучший для себя! Набор состоит из (если какой-либо пункт в данный момент отсутствует, мы заменим его другим):

16 prezervatīvi:
7 x Lifestyles SKYN Original - plāni, bez lateksa, mīksti. Vieni no plānākiem un jutīgākiem prezervatīviem visā pasaulē - tikai ap 0,035 mm biezi, bez lateksa. Salīdzinot cenas un kvalitātes attiecību 
4 x LifeStyles SKYN Extra Lubricated - Šie prezervatīvi ir ar papildu lubrikantu padarīt seksu vēl vairāk baudas. Izgatavoti no Poliizoprēna, ko vēl sauc par Sensoprēnu. Dēļ plānuma un īpaša materiāla, to lietojot šķiet, ka prezervatīvs nav uzvilkts.
1 x Lifestyles SKYN Coctail - Tas ir pirmais kokteilis garšu bez lateksa prezervatīvi! Pina Colada, Cherry Sunrise ir Passion Daiquiri aromāti. Tikai ap 0,035 mm biezi
3 x LifeStyles SKYN Intense Feel - tikai ap 0,035 mm biezi, bez lateksa. Šie prezervatīvi ar speciāli izvirzītiem punktiņiem.
1 x LifeStyles SKYN Elite - 20% plānāks nekā SKYN Original, vieni no plānākiem un jutīgākiem prezervatīviem visā pasaulē - tikai ap 0,028 mm biezi, bez lateksa.

 
10,49 € 11,99 €

Есть в наличии

Вы знаете где дешевле? Информируйте!

 
Условия доставки:
  • 1-2 р.д. - при получении в терминалах самообслуживания (почтоматах) Omniva.
  • 1-2 р.д. - при доставке курьерской службой, по всей Латвии.
  • 1-2 d.d. - получения DPD PAKU BODE точки.
  • 1-3 р.д. - при доставке на дом в чертах города, 1-4 р.д. - в другом месте.
  • 1-2 р.д. - при получении посылки в почтовом отделении в чертах города, 1-4 р.д. - в другом месте.